Inkaso účty

Efektivně repatriujte finanční prostředky z celého světa

  S Ebury účty si můžete nechat zaslat finanční prostředky ve více než 58 měnách od Vašich zákazníku nebo dceřinných společností na Váš účet u nás a prostředky potom převést do CZK nebo jiné měny za výhodný směnný kurz.

  V kombinaci se zajištěním proti kurzovému riziku máte stabilní kurz pro repatriaci Vašeho zahraničního obchodu, přičemž dopředu znáte přesnou částku, která dorazí zpět na Váš účet v ČR.

  collection

  Efektivita

  Zjednodušte a zefektivněte Váš operační management a snižte množství Vašich zahraničních účtů vedených v různých měnách a na různých místech.

  collection

  Snížení nákladů

  Vyhněte se bankovním poplatkům a snižte své provozní náklady související s komplikovaným a časově náročným procesem zahraničních plateb.

  collection

  Přehlednost

  Vystavujte Vašim zákazníkům faktury v místních měnách, aby přesně věděli, kolik mají zaplatit, a vyhnuli se tak poplatkům při odesílání finančních prostředků. Současně máte dokonalý přehled o příchozích platbách.

  Možnosti účtů

  collection

  Ebury účty: Dokážeme repatriovat finanční prostředky ve více než 58 měnách, včetně mnoha měn rozvojových trhů, se kterými banky odmítají obchodovat.

  Repatriace finančních prostředků: Jakmile obdržíte platbu, můžete využít našich výhodných směnných kurzů a převést prostředky na Váš firemní účet v místní měně.

  Rychle a bezpečně: Repatriace Vašich finančních prostředků je rychlá a bezpečná, využívá naši platební technologii a vyžaduje pouze průběžné zadávání platebních instrukcí.

  Ebury Online: Sledujte veškeré své příchozí prostředky prostřednictvím naší online platformy a použijte je pro další platbu.