Platforma a API

Inovativní technologie pro podporu růstu Vašeho podnikání.

  Platforma Ebury Online Vám umožňuje rychlé, snadné a jednoduché vedení účtu, takže můžete věnovat více času Vašemu podnikání. Vyvinuli jsme naši platformu tak, aby vyhovovala potřebám rostoucích firem. Ať už jde o kontrolu Vašeho účtu, transakcí, nebo provádění plateb.

  technology

  Intuitivní

  Snadné a jednoduché použití. Můžete provádět spotové transakce, čerpat prostředky z vašeho window forwardu a zadávat platby Vašim příjemcům. To vše online, během dvou minut.

  technology

  Bezpečné

  Ebury Online poskytuje extra zabezpečení pro Vaše podnikání. Platforma Vám dává možnost rozdělit administrativu mezi několik uživatelů a poskytuje více úrovní autorizace platby, stejně tak jako zabezpečení přihlašovacích údajů.

  technology

  Kontrola

  Pomocí naší flexibilní platformy můžete spravovat úroveň přístupu všem uživatelům Vašeho účtu a rozhodnout se do jaké míry chcete svůj účet spravovat online a nakolik využívat pomoci našeho specialisty.

   O Ebury Online

  Správa účtu 24 /7: Kontrolujte a spravujte svůj online účet 24 hodin denně 7 dní v týdnu, s přístupem k Vaší obchodní historii, analýzám a výpisům transakcí, které poskytují kompletní učetní záznam pro Vás a Vaše dodavatele.

  Řízení přijatých plateb: Můžete přidávat další příjemce a zadávat platby prostřednictvím naší platformy a to bez ohledu na to zda obchodujete online nebo s pomocí našeho specialisty.

  Transakce online: Prostřednictvím naší obchodní platformy můžete realizovat nové obchody až v 58 měnách, stejně jako čerpat finanční prostředky z Vašich otevřených forwardů.

  Systém hromadných plateb: Můžete platit hromadně více příjemcům v různých měnách prostřednictvím jednoduchého nahrávání několika příjemců najednou. Tímto způsobem můžete rychle platit svým dodavatelům či zaměstnancům po celém světě.

  Dvojité potvrzení: Zvyšte bezpečnost svých plateb a snižte riziko lidského faktoru pomocí potvrzení dvou osob.

  Správa úrovně přístupu: Zakládejte nové uživatele účtu a určete, jakou úroveň přístupu budou mít, od „pouze ke čtení“ až po „úplné oprávnění spravovat účet“.

  Snadná integrace prostřednictvím našeho rozhraní API