Zahraniční platby

Obchodujte kdekoliv, rychle a bezpečně

  Naše zahraniční platební služby Vám umožní efektivně a bezpečně platit po celém světě ve více než 140 měnách. Vytvořili jsme technologii, která Vám umožní provádět zahraniční platby, od potvrzení spotových transakcí až po platby Vašim dodavatelům, to vše do dvou minut.

  Payments

  Obchodujte kdekoliv

  Můžete převádět peníze mezinárodně ve více než 140 měnách a obchodovat, kdekoliv potřebujete. Naše spolupráce s mezinárodními bankami Vám přináší exkluzivní přístup k měnám rozvojových trhů.

  Payments

  Efektivně

  Zlepšete svou efektivitu zrychlením a automatizováním Vašeho platebního procesu, plaťte svým dodavatelům pomocí naší služby hromadné platby a mějte jistotu, že Vaše prostředky jsou převedeny nejrychlejší a nejvýhodnější cestou díky naší mezinárodní platební síti.

  Payments

  Jednoduše

  Díky možnosti řízení Vašeho účtu online, telefonicky nebo emailem zajišťujeme jednoduchost peněžních převodů a plateb. Při každém obchodu přesně víte kolik zaplatíte. Žádné skryté poplatky!

  Ebury platební
  & inkasní služby

  S naším řešením můžete bez obav realizovat směnu měn a to i na volatilních trzích. Vzhledem k objemům, které obchodujeme a našim vztahům k místním i zahraničním bankám nabízíme nejen vysoce konkurenční ceny, ale i velmi dobrý přístup k devizám včetně exotických měn.

  Objevte země, kde můžete odesílat i přijímat prostředky v místní nebo zahraniční měně.

  Objevte naši platební a inkasní mapu

   

  Naše mezinárodní platební možnosti

  Převody ve více než 140 měnách

  Můžete zasílat tuzemské i zahraniční platby ve více než 140 měnách, včetně exotických, jako jsou brazilský real nebo indické rupie, a to za bezkonkurenční ceny.

  Rychlé platby

  Vaše platby jsou zasílány efektivně a bezpečně pomocí naší mezinárodní platební sítě. Díky členství ve SWIFT a našim bankovním partnerům budou mít Vaši zahraniční dodavatelé jistotu, že obdrží platby včas, bez ohledu na to o jakou měnu půjde.

  Hromadné zadávání příjemců

  Plaťte svým dodavatelům hromadně v nejrůznějších měnách díky jednoduchému nahrávání několika příjemců do platformy Ebury Online, nebo kontaktujte Vašeho specialistu. Zkrátíte si tak čas strávený administrativou.

  Ebury Online

  Náš jednoduchý online portál je zdarma pro všechny klienty, a zaručí vám 24 hodinový přístup k Vašemu účtu 7 dní v týdnu. Můžete zde obchodovat ve více než 50 měnách online a zadávat platby Vašim dodavatelům. Zjistěte více o Ebury Online.

  Naprostá transparentnost

  Veškerá potvrzení o Vašich obchodech máte k dispozici online či emailem, takže vždy víte o pohybu Vašich finančních prostředků. Online můžete kontrolovat Vaši platební historii, stejně tak jako všechny probíhající platby.

  Bezpečnost

  Jako registrovaná elektronická platební instituce bereme bezpečnost Vašich plateb a obchodů vážně. Vaše finanční prostředky jsou bezpečně uloženy na našich oddělených klientských účtech.

  Platební proces od A do Z

  KONTAKTUJTE NÁS

  Spojte se s námi pomocí Ebury Online, přes email, nebo Vašeho specialistu a my Vám zašleme naši nabídku.

  EBURY 
  ZAŘÍDÍ VÁŠ OBCHOD

  Jakmile potvrdíte, že jste spokojeni s naší nabídkou, Ebury za Vás zařídí Váš obchod.

  PŘIJETÍ TRANSAKCE

   Zašleme Vám potvrzení o provedení transakce. Veškerou svou platební historii také naleznete na Vašem účtu Ebury Online.

  ZASLÁNÍ PROSTŘEDKŮ

  Obdržíte od nás platební detaily a referenční číslo, aby Vaši odběratelé mohli zaslat platbu na Váš segregovaný účet Ebury.

  ODESLÁNÍ PLATBY ADRESÁTŮM

  Platbu zašleme prostřednictvím zabezpečené platební sítě Vašim adresátům ve Vámi zvoleném termínu.

  POTVRZENÍ PLATBY

   Jakmile je platba odeslána, Vy i Váš adresát obdržíte potvrzení o úspěšném provedení transakce.

  • Co je datum vypořádání?

   Když provádíte spotový obchod, můžete si vybrat, kdy dojde k vypořádání finančních prostředků. Toto datum se nazývá datum vypořádání a v závislosti na měnovém páru může dojít k vypořádání tentýž den nebo do dvou dnů.

  • Co je spotový obchod?

   Spotovým obchodem se rozumí aktuální individuální cena měnového páru. Jedná se o nejběžnější formu transakce na devizovém trhu.

  • Jak provést spotový obchod na Ebury Online?

   Rezervace spotového obchodu na Ebury Online je rychlá a jednoduchá, stačí Vám jen dvě minuty.

   Zhlédněte ukázkové video