Zajištění kurzového rizika

Zajistěte se proti kurzovému riziku a ochraňte tak své podnikání

Naše řešení zajištění proti kurzovému riziku Vám umožňují efektivně zvládnout změny devizových kurzů při obchodování se zahraničím. Nezáleží na velikosti Vašeho podnikání, naše odborné znalosti a analýzy měn Vám pomohou učinit rozhodnutí, která ochrání Vaši marži a pomohou lépe plánovat Vaše cash flow.

currency

Důvěra

Informace o Vašem podnikání, penežních tocích a přístupu k riziku jsou pro nás důležité k vytvoření správné strategie řízení kurzového rizika.

currency

Flexibilita

Naše nástroje Vám umožňují spravovat kurzová rizika ve více než 140 měnách a využívat forwardové obchody v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu od 3 dnů do 3 let.

currency

Ochrana

Ať už posíláte peníze svým dodavatelům, platíte faktury, nebo přijímate finanční prostředky od dceřinných společností či klientů, Vaše marže je chráněna před volatilitou na trhu. To Vám usnadní plánování Vašich výdajů.

Co si myslí naší klienti...

 

Jak naše řešení funguje

Konzultace: Jako klient Ebury máte přístup ke specialistovi, který s Vámi bude spolupracovat, abychom lépe porozuměli potřebám Vaší firmy a vytvořili pro Vás správnou strategii zajištění proti kurzovému riziku.

Forwardy: Nabízíme široké portfolio forwardů, od pevně stanovených forwardů až po flexibilní window forwardy, abychom stanovili směnný kurz měny až na tři roky dopředu. Dále se můžete zajistit proti kurzovému riziku i na rozvojových trzích, prostřednictvím naší rozsáhlé nabídky non-deliverable forwardů.

Limitní příkazy: Při spolupráci s Vaším specialistou si můžete nastavit horní a dolní hranici směnných kurzů, získáte možnost směnit spotově nebo uzavřít forwardový obchod v požadovaném kurzu. Tyto služby se nazývají Limit market order a Stop loss order a s jejich pomocí máte jistotu, že obchod bude proveden v rámci Vámi zvolených parametrů.

Tržní analýza: Náš tým analytiků poskytuje denní, týdenní i Vámi preferované tržní reporty, které Vám pomohou učinit správná rozhodnutí. Podle obchodního zpravodajství Bloomberg jsme mezi deseti nejlepšími poskytovateli analýz měnových kurzů. Můžete nám tedy důvěřovat, že pro Vás vytvoříme efektivní strategii zajištění proti kurzovému riziku.

Ebury Online: Pomocí naší platformy můžete sledovat své aktuální i předchozí obchody, čerpat své finanční prostředky a realizovat platby online. Máte tak snadnou a rychlou kontrolu svého účtu. Více o službě Ebury Online.

Platba: Po nastavení strategie, můžete spravovat své forwardy a realizovat platby pomocí naší inovativní platební infrastruktury, která zajistí, že Vaše platby proběhnou rychle a bezpečně.

 • Proč je zajištění proti kurzovému riziku důležité?

  Rok 2016 se ukázal být výjimečně volatilním rokem na devizovém trhu a zdůraznil tak výhody zajištění proti kurzovému riziku pro podniky a jednotlivce. Zajištění Vám umožní...

  Více informací

 • Co je Forward?

  Finační trhy jsou velmi volatilní. Dokonce i některé hlavní měnové páry zaznamenávají větší pohyb kurzu než měny rozvojových trhů. Nabízíme dva druhy forwardů, Fixní - s Vámi zvoleným datem vypořádání, nebo Window - s Vámi zvoleným obdobím vypořádání. Správný výběr záleží na Vašich potřebách.

  Více informací

 • Co je NDF?

  Non-Deliverable forward je smlouva která Vám pomáhá ochránit Vaše marže a řídit rizika spojená s přijimáním a uskutečňováním plateb v měnách podléhajících tržnímu omezení včetně neobchodovatelných měn.

  Více informací