Poslechněte si Ebury FX Talk kliknutím zde!

Vaše nejčerstvější informace nejen z finančních trhů ve 20-ti minutách

Získejte finanční analýzu od našich tří nejlepších analytiků finančních trhů – každý druhý týden poslouchejte novou epizodu.

Přehrát zde:

FX TALK

Moderované našimi nejlepšími prognostiky oceněnými na žebříčku agentury Bloomberg. Poskytnou Vám informace, které Vám umožní rozhodovat se bez hranic.

Vaše aktuální informace o finančních trzích ve 20 minutách

Poslechněte si naše nejnovější epizody (v angličtině)

Všechny novinky ve Vaší oblíbené podcastové aplikaci.

19 Jan 2022 New

The comeback kids of 2022: Emerging market currencies

5 Jan 2022

Inflation at the wheel: the driver of currencies in 2022

24 Nov 2021

No Time to Die for the US dollar

1

Matthew Ryan

Matthew je vedoucím analytikem trhu společnosti Ebury se sídlem v Londýně, kde je součástí strategického týmu od roku 2014. Poskytuje fundamentální analýzu FOREXu pro širokou škálu měn zemí G10 a rozvíjejících se trhů. Získal titul v oboru ekonomie na univerzitě v Surrey a je držitelem certifikátu CFA.

2

Enrique Diaz-Alvarez

Po získání doktorátu na Cornellově univerzitě a působení v poradenské firmě pracoval Enrique deset let jako makroekonomický obchodník se zaměřením na obchodování s devizami a sazbami. Do společnosti Ebury nastoupil v roce 2011 a od roku 2013 zastává funkci ředitele pro finanční rizika. Enrique řídí úvěrové a tržní riziko a riziko likvidity společnosti.

3

Roman Ziruk

Roman Ziruk je analytik se zaměřením na rozvíjející se trhy. Specializuje se na měny zemí střední a východní Evropy. Vystudoval obor finance a účetnictví se specializací na finanční trhy. Pro Ebury zajišťuje měnové analýzy a prognózy již od roku 2016.

The Swiss franc has been the preferred safe haven compared to the Japanese yen, but this has already started to change, and it is likely to change further.''

S2E14: Calmer waters heading into a big week for the Fed and German elections

Roman Ziruk

Ebury’s Senior Market Analyst, Ebury

"I think what we are seeing is a belated consequence of the fact that most of these central banks actually hiked interest rates in 2021.’'

S3E5: The comeback kids of 2022: Emerging market currencies

Enrique Díaz-Álvarez

Chief Risk Officer, Ebury

I think we should add an extra option, which is ''avoid''. The Turkish lira definitely falls into the avoidance category at the moment. It is such an unpredictable currency, it will be impossible to predict which way it will go. Particularly in the current environment, it provides reason to be ultra bearish on the lira.''

S3E3: No Time to Die for the US dollar

Matthew Ryan

Ebury’s Senior Market Analyst, Ebury

Zůstaňte informováni o nejnovějším vývoji na finančních trzích s našimi aktualizacemi trhu a měn.

Týdenní odborné analýzy a aktualizace trhu od našich předních analytiků finančních trhů.